O Mnie

Mateusz PolakNazywam się Mateusz Polak i jestem fizjoterapeutą oraz dyplomowanym masażystą. Kwalifikacje zawodowe uzyskałem w 2009 roku. Skończyłem wówczas dwuletnią policealną szkołę masażu uzyskując dyplom technika masażysty oraz trzyletnie studia licencjackie na kierunku Fizjoterapia.

W latach 2009-2011 kontynuowałem edukacje na studiach magisterskich na wydziale Rehabilitacji Ruchowej Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie.

Zaraz po studiach w 2011 roku rozpocząłem pracę jako masażysta w SPA Kocierz, gdzie mogłem rozwijać swoje umiejętności pracy z ludzkim ciałem. Ponadto zajmuję się rehabilitacja neurologiczną dzieci i dorosłych.

Od wielu lat uprawiam sport jakim jest piłka siatkowa. Obecnie jestem zawodnikiem II-ligowej drużyny siatkarskiej w Andrychowie, gdzie pełniłem również funkcje masażysty pomagając swoim kolegom z zespołu poradzić sobie z negatywnymi skutkami uprawiania wyczynowego sportu. Od 4 lat rozwijam swoje zainteresowania dotyczące nowoczesnych metod rehabilitacji, masażu oraz terapii manualnej. Stale rozwijam się i podnoszę swoje kompetencje uczestnicząc w różnych szkoleniach i kursach dzięki którym mogę skuteczniej pomagać swoim pacjentom. Fizjoterapia jest moją pasją. Pomaganie innym w poprawie zdrowia czy sprawności fizycznej moich podopiecznych daje mi największą satysfakcję z wykonywanego przeze mnie zawodu, co ciągle napędza mnie do dalszego rozwoju.

Moja firma: PROFIZJO Mobilny Gabinet Fizjoterapii oferuje profesjonalne usługi rehabilitacyjne i masaż w formie mobilnej- wykonywane w domu pacjenta/klienta. (szczegóły w zakładce Zakres usługi). W swojej praktyce łącze różnorodne techniki fizjoterapeutyczne, dzięki czemu mogę dotrzeć do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Posiadam również przenośną kozetkę i specjalistyczny sprzęt potrzebny do rehabilitacji.

 

Zobacz również !

Metody terapeutyczne >>

Dyplomy i certyfikaty >>